Holiday Plaza, Johor Baharu
178 hartanah ditemui di Johor Bahru
- Ksl City Mall D'Esplanade Muji Style Studio
Ksl City Mall D'Esplanade Muji Style Studio
Jalan Seladang
Para tetamu boleh memilih untuk menginap di pangsapuri Ksl City Mall D'Esplanade Muji Style Studio ketika melawat Johor Bahru.Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - KSL D'Esplanade By JettBros Johor Bahru
KSL D'Esplanade By JettBros Johor Bahru
56 Jalan Seladang Taman Abad
Terletak 3.3 km dari Masjid Negeri Sultan Abu Bakar, pangsapuri KSL D'Esplanade By JettBros Johor Bahru Apartment yang bergaya ini menawarkan penginapan di Johor Bahru. Hartanah ini menawarkan…Lihat butiran+daripada
US$ 73 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Ksl Mall 110Inch Screen Movie Room Cozy Suite
Ksl Mall 110Inch Screen Movie Room Cozy Suite
Ksl D'Esplanade Residence
Tetamu dialu-alukan untuk menginap di pangsapuri Ksl Mall 110Inch Screen Movie Room Cozy Suite semasa melawat Johor Bahru.Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - KSL D'esplanade Johor Bharu
KSL D'esplanade Johor Bharu
KSL D'esplanade B 22-11 Jalan Seladang, Taman Abad
Para tetamu boleh memilih untuk menginap di pangsapuri Ksl D'Esplanade Johor Bharu Apartment ketika melawat Johor Bahru.Lihat butiran+daripada
US$ 28 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - KSL D'Esplanade Cozy Suite at Johor
KSL D'Esplanade Cozy Suite at Johor
Jalan Seladang #15-02 Block A Pangsapuri D'Esplanade
Menawarkan WiFi di seluruh kawasan hartanah, pangsapuri KSL D'Esplanade Cozy Suite at Johor Johor Bahru adalah sekitar 11 minit berjalan kaki dari KSL City.Lihat butiran+daripada
US$ 84 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 1
Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 1
KSL D'esplanade Apartment Block B 56 Jalan Seladang Taman Abad
Apartmen Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 1 Johor Bahru bersaiz 52 m² ini terdiri daripada 1 bilik tidur dan boleh menampung sehingga 5 orang. Dataran Bandaraya adalah 3.6 km ke pangsapuri…Lihat butiran+daripada
US$ 49 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 2
Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 2
26 Jalan Seladang Ksl D'Esplanade Residence
Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 2 terletak 10 minit memandu ke Muzium Warisan Tiong-Hua Johor Bahru dan menawarkan penginapan dengan WiFi di seluruh kawasan hartanah. Pangsapuri ini boleh…Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - KSL City Mall Johor Bahru
KSL City Mall Johor Bahru
Jalan Seladang KSL D'Esplanade
KSL City Mall Johor Bahru menyediakan penginapan di lokasi yang perdana agak dekat dengan KSL Water Park. Pangsapuri ini dengan pemandangan laut termasuk 3 bilik tidur, 3 bilik mandi dan dapur mini.Lihat butiran+daripada
US$ 96 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Zzzabhome "Family Suite" #Ksl - 2026
Zzzabhome "Family Suite" #Ksl - 2026
Ksl D'Esplanade Residence @ Jb City Homestay B-09-02
Pangsapuri Zzzabhome "Family Suite" #Ksl - 2026 terletak di Johor Bahru, berada di sebelah MBO, dan menawarkan akses ke pusat kecergasan. Penginapan ini terdiri daripada 1 bilik tidur dan 1 bilik…Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - Ksl D Esplanade Residence By Acjb Homestay
Ksl D Esplanade Residence By Acjb Homestay
Ksl D'Esplanade Residence
Apartmen Ksl D Esplanade Residence By Acjb Homestay Johor Bahru bersaiz 89 m² ini terdiri daripada 1 bilik tidur dan boleh menampung sehingga 5 orang. Apartmen ini berjarak 3 km dari Taman Merdeka…Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - D'Esplanande Residence Homestay
D'Esplanande Residence Homestay
D'Esplanade Residence, 56, Jalan Seladang, Taman Abad
Pangsapuri D'Esplanande Residence Homestay By Welcome Home terletak di Johor Bahru, 100 meter dari Tesco KSL City, dan mempunyai Wi-Fi di seluruh kawasan hartanah Penginapan 3 bilik tidur ini boleh…Lihat butiran+daripada
US$ 101 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 5
Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 5
56, Jalan Seladang Ksl D'Esplanade Residents
Ksl D'Esplanade Studio Apartment'S 5 terletak 10 minit memandu ke Hutan Bandar MBJB dan menawarkan penginapan dengan WiFi di seluruh kawasan hartanah. Pangsapuri boleh menempatkan sehingga 5 orang…Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - Ksl Desplanade By Antlerzone
Ksl Desplanade By Antlerzone
Jalan Seladang A-36-03, pangsapuri d'esplanade
Pangsapuri Ksl Desplanade By Antlerzone Apartment terletak di daerah pusat di Johor Bahru Pangsapuri bergaya untuk 6 tetamu termasuk 2 bilik tidur dan dapur mini.Lihat butiran+daripada
US$ 232 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Ksl City Mall High Floor Cozy Studio 4 Pax
Ksl City Mall High Floor Cozy Studio 4 Pax
Ksl D'Esplanade Residence B 29-08
Menawarkan sebuah kolam renang, pangsapuri Ksl City Mall High Floor Cozy Studio 4 Pax Johor Bahru terletak berhampiran dengan KSL Water Park. Pangsapuri boleh menempatkan sehingga 4 orang dan terdiri…Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - Jb 1Min Walk To Ksl Mall 5-7Pax Bathtub Smarttv
Jb 1Min Walk To Ksl Mall 5-7Pax Bathtub Smarttv
Ksl D'Esplanade Residence @ Jb City Homestay
Jb 1Min Walk To Ksl Mall 5-7Pax Bathtub Smarttv menawarkan penginapan yang menyenangkan di Johor Bahru yang boleh memuatkan sehingga 13 orang tetamu. Pangsapuri mempunyai 1 bilik tidur, 2 bilik mandi…Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - Near Ksl Mall With Bathtub Snooker Near Ciq
Near Ksl Mall With Bathtub Snooker Near Ciq
Ksl D'Esplanade Residence @ Jb City Homestay 20
Pangsapuri Near Ksl Mall With Bathtub Snooker Near Ciq terletak di Johor Bahru, berada di sebelah KSL Water Park, dan menawarkan akses ke kelab kecergasan. Pangsapuri ini mampu menampung 8 orang…Lihat butiran+Maklumat lanjutSemak kadar - Johor Bahru City Center Apartments
Johor Bahru City Center Apartments
Jalan Seladang B-30-11 Berhampiran pusat bandar - 1km
Terbaik untuk Keluarga-
Kolam renang luar yang besar
-
Pusat kecergasan 24 jam
-
Penerimaan tetamu 24 jam
Maklumat lanjutSemak kadar -
- Ksl City Mall 6-20Pax Private Lift-Netflix-Smarttv 70Inch
Ksl City Mall 6-20Pax Private Lift-Netflix-Smarttv 70Inch
Jalan Seladang
Terletak 2.7 km dari Kuil Cina Lama Johor Bahru, Ksl City Mall 6-20Pax Private Lift-Netflix-Smarttv 70Inch menyediakan penginapan dengan WiFi di bilik-bilik .Lihat butiran+daripada
US$ 293 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Ksl D'Esplanade Residence By R9 Homestay
Ksl D'Esplanade Residence By R9 Homestay
56 Jalan Seladang
Para tetamu Johor Bahru akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Ksl D'Esplanade Residence By R9 Homestay.Lihat butiran+daripada
US$ 49 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - R7R1 #Room1 #Rusa 7 #Bathroom#1Min Walk Ksl
R7R1 #Room1 #Rusa 7 #Bathroom#1Min Walk Ksl
Jalan Rusa 7 No 6 Dekat KSL - 1 min
Terbaik untuk Pasangan-
WiFi percuma di seluruh kawasan
-
Hanya 1 minit ke KSL
-
Bilik berhawa dingin dan selesa
daripada
US$ 18 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
Last-minute discounts for spontaneous travelers!
daripada
Dapatkan Tawaran Terhad Ini Sekarang!
Semak kadar